top of page
Neveřejná autogramiáda a křest prvotiny Básnění 5.10.2016 v okouzlujícím prostředí galerie Dvůr umění. Obrazy na stěnách dodaly celému večeru podmanivou a neopakovatelnou atmosféru. Křtilo se křisťálovou vodou, recitovaly se ukázky z mé sbírky a básně Mariny Cvětajevové. V ruce držím nejméně dvacetiletý  zažloutlý výstřižek z novin, ve kterých jsem poprvé měla možnost si přečíst básně od americké básnířky Emily Dickinsonové. Pár básní jsem si v průběhu večera dovolila přečíst.
Navzdory opravdu nevlídnému počasí mne přišla podpořit většina mých přátel a známých. Některá setkání byla po letech, o to více byla srdečnější! Ještě jednou všem díky!
Veřejná autogramiáda a křest sbírky Prožívání se uskutečnila ve středu
28. června v 17.30 v 1. patře Paláce knih Luxor, Václavské náměstí 41
v Praze.  Knihu pokřtil herec a básník Petr Batěk, který jímavě a procítěně zarecitoval pár mých ,,výkřiků duše". Křtilo se okvětními plátky růží. Knížku kromě Petra Baťka pomazlil růžovými plátky také nakladatel David Laňka, který mne a Petra jako zástupce básnické obce ,,dlouze" zpovídal.
Sama doma 7.12.017, foto z našeho společného živého vystoupení s nakladatelem Davidem Laňkou na téma
Čtou se ještě dnes básně? Můžete si přehrát z archivu ČT,
jedná o 28 minutu od začátku pořadu nebo si klikněte na:.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/217562220600138/video/587153
Neveřejná autogramiáda a křest třetí sbírky Jiskření 24. ledna 2019
v okouzlujícím prostředí Pražského kreativního centra na Staroměstském náměstí.  Křtilo se prskavkami, recitovaly se ukázky z aktuální sbírky a básně Vladimíra Holana. Tentokráte večer zpříjemnily hudební ukázky hrané na flétnu v podání Evy. Evi, díky! Nechyběla ani ochutnávka z budoucí čtvrté sbírky.
Navzdory opravdu zimnímu počasí mne přišlo podpořit mnoho mých přátel. Díky moc ještě jednou za podporu! Kmotrem mých básní jako vždy Petr Batěk, který v průběhu večera jímavě hovořil na téma, jak je dnes zapotřebí poezie. Nakladatel David podpořil Petrova slova potvrzením zvýšeného zájmu
o básnické sbírky. Že by se blýskalo na lepší kulturnější časy?
bottom of page